September is Maand van de Sportclub

September staat in het teken van de Maand van de Sportclub. Ook in Bonheiden zetten heel wat sportclubs hun deuren open. Ontdek in september verschillende sporten, maak kennis met een club en wie weet vind je wel jouw nieuwe favoriete sport!

Sporten en bewegen is goed voor lichaam én geest. Het maakt ons fitter, gezonder en gelukkiger. Daarom organiseren duizenden sportclubs in Vlaanderen tijdens de maand september open trainingen, initiaties en kennismakingsmomenten. Ook in Bonheiden en Rijmenam kan je terecht bij verschillende sportclubs om op een laagdrempelige manier kennis te maken met hun werking.

Of je nu al jarenlang sport of nog op zoek bent naar een nieuwe sportieve hobby, september is het ideale moment om iets nieuws uit te proberen. Van badminton, judo en dans tot aikido, turnen en tal van andere sporten: het aanbod in Bonheiden is bijzonder gevarieerd. Er zijn mogelijkheden voor kinderen, jongeren en volwassenen en zowel voor recreatieve als meer competitieve sporters.

Tijdens een open training of initiatie kan je zelf ervaren welke sport bij jou past en kennismaken met de trainers en andere leden van de club. Zo ontdek je niet alleen een nieuwe sport, maar misschien ook een nieuwe plek om mensen te ontmoeten en samen actief bezig te zijn.

Benieuwd naar de deelnemende clubs? KLIK HIER!

woensdag 26 augustus 2026 15.20 u.